CV kā kalpotājs

CV kā kalpotājs

CV kā kalpotājam ir jābūt pievilcīgam lasītājam. Tam jābūt īsam, kodolīgam un viegli lasāmam. Tajā jāiekļauj visa attiecīgā informācija. Darba vietas uzskaitiet apgrieztā hronoloģiskā secībā, sākot no jaunākās līdz vecākajai darbavietai. Formātam jāatspoguļo jūsu pieredze viesmīlības nozarē. Tajā arī jāparāda jūsu lieliskās klientu apkalpošanas prasmes un vēlme uzlabot citu klientu pieredzi. Jūsu CV ir jāparāda šīs prasmes.

Spēcīgs CV ietver gan “mīkstās”, gan “cietās” prasmes. Iespējams, jums ir pieredze darbā ar klientiem, jo īpaši tiem, kuri ir neapmierināti vai sūdzas. Strādājot viesmīles profesijā, ir svarīgas “mīkstās” prasmes. Piemēram, varat norādīt savu pieredzi klientu apkalpošanā un darbā komandā vai palīdzot kolēģiem, kas dos jums priekšrocības salīdzinājumā ar citiem pretendentiem.

Rakstot viesmīļa CV, izceliet savas mīkstās prasmes.

Reklāma

Restorānu nozarē darba pieredze ir svarīgāka par formālo izglītību. Ja esat strādājis par bāristu un piesakāties uz viesmīļa vai viesmīles darbu, pielāgojiet savus darba pienākumus, lai tie atbilstu šī amata prasībām. Nākamajā sadaļā uzskaitiet prasmes, ko esat apguvis, un amatu, ko esat ieņēmis. Nākamajā sadaļā uzskaitiet savu attiecīgo pieredzi.

Jūsu CV ir jāuzsver jūsu pieredze attiecīgajā nozarē un tas, ko esat iemācījies, strādājot šajā nozarē. Norādiet pareizu iepriekšējās nodarbinātības ilgumu un iekļaujiet informāciju par saviem pienākumiem. Uzsveriet, ka bijāt vērtīgs komandas loceklis un smagi strādājāt, lai apmierinātu klientu vajadzības. Jūsu prasmēm jābūt atbilstošām un uzskatāmām.

Rakstot viesmīļa CV, izceliet savas mīkstās prasmes. Daži cilvēki var neapzināties, ka viņiem ir šādas prasmes, tāpēc ir svarīgi tās iekļaut savā CV. CV ir jābūt kodolīgam, taču tajā ir jānorāda jūsu personīgās un profesionālās īpašības.

Reklāma

  • Dalīties ar šo ziņu

Saistīts Ziņojumi