Darba intervija Dos un Don’ts

Darba intervijas var būt drudžainas. Tā kā ir tik daudz pretendentu, kas cīnās tikai par vienu darbavietu, ir ļoti viegli paslīdēt garām un pieļaut kļūdu, kas var maksāt jūsu sapņu darbu. Turpmāk ir sniegti daži darba intervijas “jādara” un “nedarīt”, kas palīdzēs jums iegūt savu sapņu darbu. Izlasiet tos, izprotiet un izmantojiet.

Tērpieties tā, lai atstātu iespaidu. Vienmēr pārliecinieties, ka jūsu virsējais apģērbs ir tīrs, izstīdzēts un reprezentabls. Sēdiet taisni, ērti sakrustot kājas. Tas neļaus jums raustīties un uzturēt acu kontaktu. Darba intervijas laikā bieži uzdodiet jautājumus.

Darba intervijas laikā ir svarīgi uzturēt acu kontaktu ar intervētāju. Esiet draudzīgi, bet vienmēr saglabājiet profesionalitāti. Nekad neatliecieties atpakaļ vai nenovirzieties no intervētāja. Tomēr, ja nepieciešams, uzdodiet jautājumus, nedaudz noliecoties uz priekšu, piemēram, “Vēlreiz pārrunāsim dažas darba prasības” vai “Pastāstiet man par situāciju, kad…”.

Atbildot uz visiem jums uzdotajiem jautājumiem, pārdomājiet savu atbildi un to, kā tā izklausīsies klausītājam. Lietojiet atbilstošu žargonu un pārliecinieties, ka izklausāties zinoši un pieredzējuši. Pirms runājat, pārliecinieties, ka jums ir visi fakti un pierādījumi. Ja jums ir darba vēsture, tā ir jāuzsver. Ja meklējat konkrētu amatu, šī informācija ir jānorāda konkrēti. Ievērojot šos darba intervijas dos un don’t nodrošināsiet, ka jūs izklausīsieties pēc iespējas labāk sagatavots.

Ir svarīgi saglabāt stingru stāju. Tas norāda uz stingru apņemšanos strādāt un interviju vadītājam parāda, ka jūs apzināties darba pienākumus un zināt, kā pareizi rīkoties attiecībā uz tiem. Iesākumā var būt grūti saglabāt atbrīvotu stāju, bet to var izdarīt, praktizējoties. Ievērojot šos darba intervijas do un dos un dos un dos, jūs nodrošināsiet, ka intervētājs pamanīs būtiskas atšķirības jūsu izskatā un uzvedībā.

  • Dalīties ar šo ziņu