Kā atbildēt uz trūkumiem darba intervijā

Vai plānojat ierasties uz interviju? Ja jā, tad jums jāzina, ka atbildēt uz jautājumiem par jūsu vājajām pusēm darba intervijā ir viens no svarīgākajiem faktoriem, kas jāņem vērā. Runa nav par to, ka jūsu darbs ir apdraudēts, bet gan par to, kā uzņēmums vēlētos, lai jūs atbildētu uz vājajām pusēm, kas saistītas ar darba ētiku, atbildību, spēju pielāgoties un citām lietām. Pareizi atbildot uz šiem jautājumiem, jūs varat gūt lielu labumu un pat iegūt darbu.

Jebkurā darba intervijā vienīgais, kas var izšķirt iznākumu, ir jūsu stiprā vai vājā puse. Gatavojoties darba intervijai, ir ļoti svarīgi pievērst uzmanību savām vājajām pusēm. Patiesībā gatavošanās vājajām pusēm ir tikpat svarīga kā gatavošanās stiprajām pusēm. Tas ir tāpēc, ka vājās puses var noteikt darba intervijas iznākumu.

Ir dažādas stratēģijas, kā atbildēt uz jautājumiem par vājajām pusēm. Jūs varat mēģināt noskaidrot, kas ir jūsu vājā puse. Ja domājat, ka jums ir vājās puses, kas var noteikt darba intervijas iznākumu, tad jums tās ir jānosaka, lai jūs varētu tās pārvarēt.

Vēl pirms darba intervijas uzsākšanas jums ir jāizstrādā stratēģija, kā atbildēt uz jautājumiem par vājajām pusēm . Ja iespējams, aprunājieties ar draugu vai kādu, kurš jau ir bijis tādā pašā amatā. Jūs varat viņiem pajautāt, kā tikt galā ar jums piemītošo vājību. Aprunājoties ar kādu, kurš jau ir izgājis cauri šim procesam, jūs gūsiet dažas idejas un stratēģijas, ko izmantot.

Tomēr, ja jūs nevarat pajautāt kādam, kurš jau ir izgājis cauri šim procesam, tad jums vajadzētu sagatavoties savai vājājai vietai darba intervijā. Pārliecinieties, ka esat sagatavojies šim jautājumam, piefiksējot visus jautājumus, kas var tikt izmantoti pret jums. Jūs pat varat iekļaut atbildes uz biežāk sastopamajām vājajām pusēm, ar kurām cilvēki parasti saskaras. Jūs pat varat izmantot atbildes, lai intervētāju vērstu uz jūsu stiprajām pusēm.

Atbilde uz jautājumu, kā atbildēt par vājajām pusēm darba intervijā, nav atkarīga tikai no jūsu atbildes. Tā ir atkarīga arī no tā, kā jūs atbildat uz citiem jautājumiem. Piemēram, ja jautājums ir par to, kā rīkoties karjeras attīstības jomā, jums ir jāpārliecinās, ka zināt, kā to plānot. Pretējā gadījumā darba devējs var uzskatīt, ka jūs slikti plānojat un ka neesat pielāgoties, kad runa ir par plānošanu.

Jautājumā par to, kā rīkoties ar savām vājajām pusēm, ļoti svarīga ir jūsu pārliecība. Jums ir jāpārliecinās, ka jūs vienmēr esat labā noskaņojumā un neesat nervozs. Nervozitāte tikai vājina jūsu situāciju. Jūsu atbildēm jābūt sirsnīgām un godīgām. Jums ir jāpārliecinās, ka jūsu atbildes atbilst intervētāja cerībām. Ja jūsu atbildes neatbildēs tam, ko intervētājs sagaida, viņam var šķist, ka neesat īsts vai ka neesat ieinteresēts šajā darbā.

  • Dalīties ar šo ziņu