Kā iepazīstināt ar sevi darba intervijas laikā

Sagatavošanās darba intervijai ir svarīgs solis, lai iegūtu savu sapņu darbu. Jums ir jārūpējas, lai jūs izskatītos pēc iespējas pievilcīgāks. Svarīgs ir ne tikai pievilcīgs izskats, bet arī loģisks, godīgs un profesionāls. Ievērojot dažus pamatpadomus, kas palīdzēs jums nodrošināt vienlīdzīgus konkurences apstākļus, kad pienāks laiks doties uz tik svarīgo darba interviju. Lūk, daži noderīgi padomi.

Pirmais iespaids – uzziniet, kā radīt pirmo iespaidu, kas paliks ilgi. Labas darba intervijas sākas ar labu pirmo iespaidu. Uzziniet, kā smaidīt, lēni staigāt un izmantot neverbālos signālus. Prezentācija ir ļoti svarīga, un laba stāja, acu kontakts un nepiespiesta ķermeņa valoda palīdz radīt veiksmīgu pirmo iespaidu.

Pašizstāšanās – sagatavojiet inteliģentu un labi plānotu pašizstāšanos, kas sniedz vislabākos rezultātus. Labs pirmais iespaids sākas ar labu pašizpausmi. Nodibiniet acu kontaktu, smaidiet un uzsākiet ērtu un draudzīgu sarunu.

Pašpārliecināšanās – Vai jums ir viss nepieciešamais, lai būtu piemērots šim uzņēmumam? Ja jums ir, nekautrējieties to pateikt personāla atlases speciālistiem. Nemēģiniet izdomāt sarežģītu pašizstāstu. Vienkārši pastāstiet, ka esat sajūsmā par darba interviju un vēlaties uzzināt vairāk par šo organizāciju. Trenējieties pašpārrunā un iegaumējiet to, ko vēlaties pateikt.

Nevārdi – viens no svarīgākajiem darba intervijas sagatavošanas instrumentiem ir ķermeņa valoda. Ģērbieties, lai gūtu panākumus, un ieņemiet pārliecinošu stāju. Tad jums būs panākumiem nepieciešamais izskats un ķermeņa valoda.

Arī acu kontakts ir ļoti svarīgs, mēģinot iepazīstināt ar sevi potenciālo darba devēju. Nodibiniet stingru, spēcīgu, bet vienlaikus relaksētu acu kontaktu un noturiet to vismaz dažas sekundes. Arī daži dziļi ieelpoti elpas vilcieni var palīdzēt atslābināt jūsu ķermeņa valodu un likt jums izskatīties ērtāk.

Kā iepazīstināt ar sevi
Kad esat iepazīstinājis ar sevi un praktizējis pašpārliecinošu uzstāšanos, varat pāriet pie īstā intervijas procesa daļas par to, kā sevi iepazīstināt. Visticamāk, jūs to darīsiet pirmsintervijas posmā, kad apsēdīsieties un paskaidrosiet intervētājam, kāpēc jūs būtu ideāli piemērots šim darbam. Paskaidrojiet, kādas prasmes esat apguvis un kāpēc jūs esat tik lieliski piemērots šim amatam. Sniedziet konkrētus piemērus par to, kādu ieguldījumu esat devis uzņēmumam.

Labs piemērs, kā sevi iepazīstināt, ir šāds: “Es esmu ļoti priecīgs par šo jauno iespēju. Man vienmēr ir bijusi mīlestība palīdzēt cilvēkiem. Es ar aizrautību palīdzu citiem kļūt veiksmīgiem. Mans sapnis ir kļūt par veiksmīgu līderi veselības aprūpes nozarē.” Šie apgalvojumi ir ļoti vispārīgi, bet jūs vēlaties parādīt intervējamajam, ka redzat sevi kā uzņēmuma vadītāju, kas gūs panākumus. Ja jums tas izdosies, jūsu intervija būs pozitīva pieredze visā tās garumā.

  • Dalīties ar šo ziņu