Darba intervija kādas ir jūsu vājās puses?

Kādas ir jūsu vājās puses darba intervijas laikā

Jautājums, ko vairums kandidātu uzdod darba intervijas laikā: “Kādas ir jūsu vājās puses?” Šis ir jautājums, ko vairums kandidātu uzdod vismaz vienu reizi darba intervijas laikā. Šajā gadījumā darba devējs vēlas dzirdēt konkrētus piemērus jūsu atbildē. Lai situāciju vēl pasliktinātu, daži darba devēji tagad pieprasa, lai arī jūs viņiem norādītu līdz pat 3 vājībām.

Uzziniet, kādas ir jūsu vājās puses, un izmantojiet tās savā labā! Nav nekas slikts darba intervijā atzīt kādu vāju vietu, jo īpaši, ja varat to izmantot savā labā.

Reklāma

Darba intervijas piemēri:

Kandidāts bez vadības

Lūk, piemērs: jums labi padodas darbs ar cilvēkiem vai arī jums ir ērtāk strādāt ar cilvēkiem nekā ar sistēmām. Šis ir labs atbildes piemērs, jo jums ir labas saskarsmes prasmes, bet, iespējams, jums ne tik labi padodas darbs ar IT sistēmām kā ar cilvēkiem.

Absolvents ar vadības izglītību

Pēdējā piemērā pieņemsim, ka esat labs problēmu risinātājs vai ka spējat panākt, lai viss darbojas, pat ja nezināt, kā to darīt. Iespējams, jūs esat dabisks līderis, kurš lieliski prot visus motivēt darīt to, kas ir jādara. Līderis var pieļaut arī dažas vājās puses. Šis amats var prasīt daudz turpmāku darbību, tāpēc izceliet visas vājās puses, kas jums piemīt attiecībā uz turpmākajiem zvaniem, tālruņa zvaniem, e-pasta vēstulēm u. tml.

Uzziniet, kādas ir jūsu vājās puses, un izmantojiet tās savā labā!

Kā redzat, zinot savas vājās puses, dažkārt var veiksmīgi izvērst sarunu. Vienmēr paturiet šīs lietas prātā, domājot par savām vājajām pusēm, un strādājiet pie to pārvarēšanas! Nav nekas slikts, ja darba intervijas laikā atzīstat kādu trūkumu, īpaši, ja varat to izmantot savā labā. Bieži vien labākais veids, kā novērst kādu trūkumu, ir vienkārši atrast tam citu pielietojumu! Viens no svarīgākajiem soļiem, ko varat spert, piesakoties darbā, ir godīgi atklāt savu iespējamo vājumu!

Reklāma

  • Dalīties ar šo ziņu

Saistīts Ziņojumi