Darba intervija kāpēc mums vajadzētu izvēlēties tieši jūs?

Atbildes uz intervijas jautājumiem – kāpēc mums vajadzētu izvēlēties tieši jūs?

Ko atbildēt, kad darba intervijā jautā: kāpēc mums vajadzētu izvēlēties tieši jūs? Šajā jautājumā galvenā uzmanība tiek pievērsta kandidāta iepriekšējai darba pieredzei, un var būt grūti atrast atbildi, ja jums nav iepriekšēju zināšanu par uzņēmumu vai amatu. Ja iepriekš esat strādājis līdzīgā amatā, izceliet savas galvenās prasmes un sasniegumus, lai parādītu, ka esat unikāli kvalificēts šim amatam. Tas palīdzēs jums izcelties citu kandidātu vidū un pārdot uzņēmumam savas prasmes.

Noteikti izceliet savu vērtību darba devējam un sniedziet piemērus par savām stiprajām pusēm un citām prasmēm.

Reklāma

Kāda ir jūsu priekšrocība?

Ja esat darba intervijā, darba devējs jau ir redzējis jūsu pieteikumu un CV. Tāpēc jums nav nepieciešams detalizēti aprakstīt šīs īpašības. Viņš jau ir pārliecinājies, ka jums ir darbam nepieciešamā kvalifikācija, un, ja jūs neatbilstat šīm prasībām, jūs nebūtu uzaicināts uz interviju. Tā vietā runājiet par konkrētām priekšrocībām, ko varat sniegt uzņēmumam. Stāstot par savu pieredzi un prasmēm, centieties, lai jūsu atbilde būtu pēc iespējas interesantāka.

Ar ko sākt?

Ja neesat pārliecināts, ar ko sākt, mēģiniet koncentrēties uz prasmēm, kas darba devējam ir vajadzīgas, kā arī uz īpašībām, kas padara jūs par labu kandidātu šim darbam. Piemēram, ja uzņēmums meklē jaunu nodaļas vadītāju, miniet konkrētu piemēru par saviem iepriekšējiem sasniegumiem, kas apliecina jūsu aizrautību šajā nozarē.

Esi konkrēts

Atbildē noteikti sniedziet konkrētu informāciju par savu kvalifikāciju, pieredzi un panākumiem. Noteikti izceliet savu vērtību darba devējam un sniedziet piemērus par savām stiprajām pusēm un citām prasmēm. Galu galā šis jautājums palīdzēs jums noskaidrot, kāda ir jūsu pozīcija intervijā. Laba atbilde palīdzēs jūs pieņemt darbā. Un atcerieties, ka, jo atbilstošākas ir jūsu atbildes, jo lielākas ir jūsu izredzes iegūt vēlamo darbu.

Reklāma

  • Dalīties ar šo ziņu

Saistīts Ziņojumi