Darba intervija vājās puses

Kā pārvarēt savas vājās puses darba intervijas laikā

Gatavojoties darba intervijai, apzinieties savas vājās puses. Ir svarīgi saprast, kāpēc jums varētu būt šīs vājās vietas. Darba intervija ir jūsu pirmais iespaids, tāpēc ir svarīgi izpildīt mājasdarbu un iepazīties ar intervētāja vēlmēm. Jums jāzina arī sava nākamā darba devēja stiprās puses un tas, ko varat darīt, lai jaunajam priekšniekam būtu pievilcīgs.

Gandrīz visas vājās puses, kas jums var būt darba intervijās, var novērst.

Reklāma

Ja darba intervijās jums ir vājās puses, šeit ir daži veidi, kā tās novērst:

Trūkst pārliecības?

Ja uzskatāt, ka jums nav prasmju, lai veiktu konkrētu darbu, jūsu izredzes iegūt darbu ir niecīgas. Neatkarīgi no tā, vai tas ir mārketinga, pārdošanas vai biroja darbs, saziņa ir ļoti svarīga, lai gūtu panākumus darbā. Ja jums trūks labu komunikācijas prasmju, darba intervijā jūs neizskatīsieties pārliecināts, kvalificēts un gatavs. Pilnveidojiet savas komunikācijas prasmes.

Vai jums ir kautrīgi vai neērti uzdot jautājumus?

Viena no lielākajām darba meklētāju vājībām ir nevēlēšanās uzdot jautājumus darba intervijas laikā. Dažreiz cilvēki var būt patiešām labi spējīgi atbildēt uz jautājumu, bet viņiem vienkārši nepatīk, ka tas izklausās, kad tiek uzdots. Tas var novest pie klupšanas, kad intervijas laikā ir laika trūkums. Kādi ir daži veidi, kā pārvarēt šo problēmu? Mēģiniet izmēģināt savas atbildes uz intervijām spoguļa priekšā vai veiciet dažas praktiskas intervijas.

Vai jūs nervozējat pirms tikšanās?

Pašapziņa ir pirmais solis, lai pārvarētu savas vājās puses darba intervijā. Tas ir normāli, ka reizēm jūtat tauriņus. Taču, ja jūs nervozējat pat pirms intervijas, iespējams, ir kāda problēma. Iespējams, jums nav lielas pārliecības, tāpēc jūs nezināsiet, kā ar to tikt galā. Vissvarīgākais ir to pārvarēt un pārvarēt.

Vai esat godīgs pret sevi par savām stiprajām un vājajām pusēm?

Daudzi cilvēki, kas tiek intervēti par darbu, ir negodīgi attiecībā uz savām prasmēm un trūkumiem. Viņi izliekas, ka viņiem padodas tas, kas viņiem padodas, un slēpj savas patiesās prasmes un trūkumus. Ja darba intervijā neesat atklāts par savām vājajām pusēm, jūs dodat sev iespēju, ka intervētājs atklās jūsu vājās puses un sagraus jūsu izredzes.

Labā ziņa ir tā, ka gandrīz visas vājās puses, kas jums var būt darba intervijās, ir pārvaramas. Svarīgi ir zināt, ko un kā darīt.

Vissvarīgākais ir godīgi apzināties savas vājās un stiprās puses. Koncentrējieties uz to, ko varat dot, nevis uz to, kā jums nav. Neaizmirstiet arī pievērst uzmanību savām stiprajām personības iezīmēm attiecībā pret vājajām personības iezīmēm. Lai pārvarētu savas vājās un stiprās puses, ir svarīgi apzināties sevi. Ja esat spēcīgs, autentisks un koncentrējaties uz savām stiprajām pusēm, jūsu vājās puses būs mazāk pamanāmas, un jūs izskatīsieties sirsnīgāks un godīgāks.

Reklāma

  • Dalīties ar šo ziņu

Saistīts Ziņojumi