Darba intervijas apstiprinājumi

Pozitīvu apgalvojumu izmantošana, lai atbildētu uz darba intervijām

Kas īsti ir afirmācijas darba intervijai? Kā tās tiek izmantotas un, pats galvenais, kāpēc tās ir svarīgas? Pirms sākam iepazīties ar darba intervijas afirmāciju rokasgrāmatu, vispirms aplūkosim, kas īsti ir afirmācija.

Tāpēc, ja vēlaties iegūt savu sapņu darbu, varat izmantot pozitīvas afirmācijas, lai vairotu savu pārliecību.

Reklāma

Kas ir darba intervijas apstiprinājums?

Apgalvojums būtībā ir pozitīvs vēstījums vai doma, ko jūs izmantojat, lai cīnītos ar uzmācīgām vai negatīvām domām savā ikdienas dzīvē. Tās var būt ikdienas afirmācijas vai arī jūs varat tās izmantot tikai darba intervijās. Ideja ir tāda, ka, tiklīdz jūs dzirdat vai sakāt negatīvu domu, jūsu apziņa pārstartējas un domā par citu pozitīvu apgalvojumu. Šī zemapziņā notiekošā reakcija liek tai noticēt apgalvojumam, un tas kļūst reāls jūsu zemapziņā.

Kā tiek izmantotas afirmācijas?

Tagad mēs zinām, kas ir apstiprinājums darba intervijai, bet kā tos izmanto? Tas ir labs jautājums. Vispirms, runājot ar potenciālo darba devēju, vēlaties būt pēc iespējas pārliecinātāks. Tas nenozīmē, ka jums nekad nevajadzētu lielīties ar saviem sasniegumiem, taču tas nozīmē, ka jums vajadzētu mācīties būt pēc iespējas pārliecinātākam visās situācijās. Ja nepraktizēsiet būt pārliecināts par sevi darbā, jūs nepieņems darbā neatkarīgi no tā, ko darāt. Ja pratīsi būt pārliecināts par sevi darbā, iegūsi savu sapņu darbu.

Kāpēc tie ir svarīgi?

Kad esat atradis dažus pozitīvus apgalvojumus par darbu, praktizējieties tos teikt skaļi. Šādā veidā jūs tos iemiesosiet sevī un noticēsiet tiem. Tāpat kā ar jebko citu, ja kaut kam neticat, jūs nevarēsiet to īstenot savā dzīvē. Atcerieties, ka afirmācijas nav maģija. Tie ir vienkārši rīki, ar kuru palīdzību varat piekļūt savai zemapziņai un veikt pozitīvas pārmaiņas savā dzīvē.

Daži cilvēki uzskata, ka pozitīvi apgalvojumi ir muļķīgi vai ka tie liecina par inteliģences trūkumu. Ne viens, ne otrs nav taisnība. Patiesībā pētījumi liecina, ka, ja esat pārliecināts par sevi un zināt, ka jums ir labas prasmes, šie pozitīvie apgalvojumi palīdzēs jums iegūt darbu. Darba devēji dod priekšroku tiem kandidātiem, kuri ir pārliecināti par sevi un prot rīkoties!

Tāpēc, ja vēlaties iegūt savu sapņu darbu, izmantojiet pozitīvas afirmācijas, lai vairotu savu pārliecību. Atcerieties, ka jums ir jābūt pārliecinātam, ka jums piemīt darbam nepieciešamās īpašības, prasmes un iemaņas.

Reklāma

  • Dalīties ar šo ziņu

Saistīts Ziņojumi