Darba intervijas turpinājums

Darba intervijas turpinājums

Labākais turpinājums pēc darba intervijas ir nosūtīt e-pasta vēstuli. Neatkarīgi no tā, vai e-pasta vēstule ir īsa vai gara, pārliecinieties, ka tajā pausta pateicība par intervētāja veltīto laiku. Miniet, cik ļoti jums patika intervija, un vēlreiz aplieciniet, ka esat ieinteresēts par šo amatu. Jūsu turpmāko e-pasta vēstuli vajadzētu noslēgt ar sirsnīgu pateicību.

Kandidātiem, kuri pēc darba intervijām sazinās ar darba devējiem, ir lielākas izredzes gūt panākumus, jo darba devēji pievērsīs uzmanību atsauksmēm, ko viņi saņēma intervijās.

Reklāma

Vislabākais veids, kā turpināt darbu pēc darba intervijas, ir paziņot darbā pieņemšanas uzņēmumam, ka jūs interesē turpmāka darba vieta šajā uzņēmumā.

Darba intervijas turpinājuma e-pasts ir e-pasts, ko darba meklētājs nosūta darba devējam uzreiz pēc darba intervijas. Šiem e-pasta ziņojumiem vajadzētu būt pēdējai iespējai kandidātiem parādīt personāla atlases vadītājam, kāpēc viņi būtu jāizvēlas darbam. Turpmākais e-pasta vēstule nav domāta kā pārdošanas piedāvājums, bet gan kā veids, kā kandidātiem pateikties darbā pieņemšanas organizācijai par veltīto laiku.

Nosūtot e-pasta vēstuli pēc darba intervijas, vienmēr jābūt profesionālam un pārliecinātam, nevis lielīgam un pārspīlētam. Tāpēc esiet pieklājīgi un iejūtīgi, bet ne uzstājīgi. Lai būtu pieklājīgi, iepazīstiniet ar sevi un pieminiet kaut ko, ko apspriedāt intervijas laikā. Pārliecinieties, ka uzsverat pozitīvos sarunas aspektus. Neaizmirstiet arī pateikties darba devējam par veltīto laiku.

Tomēr nevajag pārspīlēt ar sava e-pasta saturu. Īss un glīts turpinājuma e-pasts ievērojami palielinās iespēju, ka darba devējs izskatīs jūsu darba pieteikumu.

Kandidātiem, kuri sazinās ar darba devējiem, ir lielākas izredzes gūt panākumus, jo darba devēji pievērsīs uzmanību atsauksmēm, ko viņi saņēma intervijās. Tas var palīdzēt palielināt jūsu izredzes.

Reklāma

  • Dalīties ar šo ziņu

Saistīts Ziņojumi