Kādam jābūt CV?

Kādam jābūt CV?

CV virsrakstā jānorāda jūsu vārds, uzvārds un kontaktinformācija. Neaizmirstiet norādīt savu tālruņa numuru un e-pasta adresi, ja nepieciešams. Nav jānorāda pilna adrese, tikai pilsēta, kurā dzīvojat. Piemērotāk ir norādīt savu pilsētu, nevis pilnu adresi. Kādam jābūt CV?

Svarīgākā CV daļa ir jūsu personīgais profils. Tajā īsi raksturojiet, kas esat un ko meklējat jaunajā darbā.

Reklāma

Saturs:

Personīgais profils

Svarīgākā CV daļa ir jūsu personīgais profils, ko dēvē arī par karjeras mērķi vai personīgo rakstu. Tā ir īsa rindkopa, kas parādās zem jūsu vārda un sniedz īsu kopsavilkumu par to, kas jūs esat un ko meklējat jaunajā darbā.

Izkārtojums

Jūsu CV jābūt viegli lasāmam. Izvēlieties fontu bez serifu burtiem un izvēlieties pietiekami mazu fontu, lai darba apraksts būtu salasāms. Izmantojiet punktus, lai īsumā raksturotu savus pienākumus, prasmes un sasniegumus katrā amatā. CV visvairāk vietas vajadzētu atvēlēt pēdējam amatam. Tas darba devējam parādīs jūsu neseno pieredzi. Vecākas darba vietas var neiekļaut jūsu CV, ja tajās nav nepieciešams tik daudz informācijas.

Pārskats

Ja piesakāties darbam konkrētā nozarē, jums vajadzētu pievienot CV sadaļu, kurā norādīta jūsu izglītība, pieredze un cita atbilstoša kvalifikācija. Jūsu prasmes var palīdzēt jums iegūt darbu, tāpēc uzskaitiet tās. Piemēram, varat iekļaut valodu zināšanas un padziļinātas datorprogrammu lietošanas prasmes.

Hobiji

Hobiji nav jāiekļauj jūsu CV. Ja vien tie nav tieši saistīti ar amatu, uz kuru piesakāties, tos nevajadzētu iekļaut. Piemēram, piederība futbola komandai var būt pretrunīga, tāpēc rūpīgi pārdomājiet, vai tā ir vai nav būtiska. Tie ne tikai attālina lasītāju, bet arī var būt neobjektīvi. Aizraušanās ar futbolu ne vienmēr ir piemērota interese uzņēmumam, kas ražo e-skūterus, un šādā gadījumā jūsu CV vairāk noderēs aizraušanās ar ilgtspēju.

Reklāma

  • Dalīties ar šo ziņu

Saistīts Ziņojumi