Kas jūs motivē darba intervijā?

Jautājumi darba intervijai “Kas jūs motivē?”

Viens no svarīgākajiem jautājumiem, kas jums ir jāsagatavo darba intervijai, ir: “Kas jūs motivē?” Tas ir sava veida atvērts jautājums, jo tajā kandidātam tiek prasīts padomāt gan par savām kaislībām, gan par to, kāpēc darbs, uz kuru viņš/viņa piedalās intervijā, cieši saskan ar tām.

Jūsu motivācijai, lai pieteiktos darbā, ir jāatbilst jūsu prasmēm, talantiem, interesēm un kaislībām.

Reklāma

Atrodiet savu motivāciju

Kamēr darba devējs meklē piemērotu kandidātu, atbildes uz šiem jautājumiem var palīdzēt kandidātam veidot savu atbildi darba devējam. Jo godīgāk un sirsnīgāk spēsiet atbildēt, jo labāk jums veiksies intervijas laikā. Šeit ir daži jautājumi, kas var palīdzēt jums izprast savu motivāciju.

Kas jūs motivē?

Katrs cilvēks ir unikāls, un darbs, ko viņš dara, ir viņa unikālais aicinājums. Tāpēc katra cilvēka atbilde uz šo jautājumu būs unikāla, un tai nevajadzētu būt “universālai”.

Kāpēc vēlaties strādāt šo darbu?

Motivācijai, kāpēc piesakāties darbā, ir jāatbilst jūsu prasmēm, talantiem, interesēm un kaislībām.

Kādi ir mani motivatori?

Atbildē uz intervijas jautājumu ir jānorāda jūsu pārliecinošākie motivācijas iemesli, kas pamudināja jūs pieteikties darbam. Šis saraksts palīdzēs jums izveidot motivācijas “Bībeli”, kas palīdzēs jums veiksmīgi sasniegt savus mērķus. Tas jums kalpos arī kā pastāvīgs resurss, meklējot jaunas darbavietas un cenšoties tās iegūt.

Kas jūs motivē?

Katra no jūsu pamatvērtībām var būt jūsu rīcības virzītājspēks. Iespējams, jūs motivē vajadzība būt piederīgam, noteikt skaidrus mērķus, justies pilnvērtīgam, būt saprastam, novērtētam vai gūt prieku no darba ar citiem.

Kā jūs varat zināt, kas jūs motivē?

Sastādiet sarakstu ar visām lietām, kas jums sagādā prieku. Kad esat uzskaitījis daudzos savas dzīves aspektus, kas jums sagādā vislielāko gandarījumu, atliek tikai izdomāt, kā šīs lietas padarīt jums svarīgākas.

Tomēr, lai saglabātu augstu motivāciju, jums vienmēr ir jāsabalansē vēlme darīt to, kas jums ir svarīgi, ar vēlmi darīt to, kas palīdz sasniegt jūsu mērķus.

Viens no efektīvākajiem jautājumiem, ko varat sev uzdot, ir: “Ko man patīk darīt?” Ja jums patīk jūsu galvenās kaislības, jūs iedvesmos tas, kas jūs visvairāk motivē. Svarīgi, lai, pieņemot lēmumus par to, ko darīt tālāk, un, kas ir vissvarīgāk, kā sasniegt savus mērķus, jūs arī turpmāk vadītos pēc saviem galvenajiem motivatoriem.

Reklāma

  • Dalīties ar šo ziņu

Saistīts Ziņojumi