Vājību saraksts darba intervija

Darba intervijas trūkumu saraksts

Ir svarīgi rūpīgi izvēlēties savas vājās puses un, ja iespējams, uzsvērt tās pozitīvā veidā. Darba intervijas trūkumu sarakstā galvenā uzmanība jāpievērš prasmēm, kas jums labi padodas. Bieži vien tās nav prasmes, bet gan ieradumi. Vislabāk, ja no saraksta izvēlaties kādu vājību, kas nav kritiski svarīga darba intervijai. Ja nepieciešams, varat minēt arī veidus, kā esat pārvarējis šo trūkumu.

Darba intervijas trūkumu sarakstā galvenā uzmanība jāpievērš prasmēm, kas jums labi padodas. Bieži vien tās nav prasmes, bet gan ieradumi.

Reklāma

Vēl viena vājība ir stresa sajūta, ja netiek ievēroti termiņi. Darba devēji novērtē cilvēkus, kuri novērtē termiņus un cenšas projektus pabeigt laikā. Savā trūkumu sarakstā koncentrējieties uz to, kā esat risinājis kādu trūkumu pagātnē un kā strādājat, lai risinātu šo problēmu nākotnē. Ja kautrējaties runāt par savām vājajām pusēm, noteikti miniet arī savas stiprās puses. Jums arī skaidri jānorāda, ka lūgt palīdzību ir stiprā puse.

Piemēram, ja jums ir vāja vieta komandas darbā, iekļaujiet piemēru, kad jums nācās deleģēt kādu uzdevumu citam darbiniekam. Tas parādīs darbā pieņemšanas komandai, ka jūs saprotat, cik svarīgi ir strādāt komandā. Ir svarīgi uzsvērt savas stiprās puses un plānus, kā uzlabot savas vājās puses. Ja neesat pārliecināts, kā uzlabot savas vājās puses, pārrunājiet tās ar darba devēju. Taču pārliecinieties, ka neradāt pārāk augstprātīgu iespaidu.

Laba stratēģija ir arī izmantot savas vājās puses kā pārliecības avotu. Ja esat kautrīgs vai jums trūkst pārliecības par sevi, labāk ir dalīties ar personāla atlases vadītāju par savām stiprajām pusēm, nevis slēpt savas vājās puses. Turklāt labāk ir pieminēt savas stiprās puses un izvairīties pieminēt savas vājās puses.

Svarīgi ir būt godīgam par savām vājajām pusēm, kad tās minat darba intervijas laikā. Neatkarīgi no tā, vai tās ir saistītas ar jūsu vājajām pusēm, tā ir pozitīva iezīme, kas apliecina, ka esat komandas spēlētājs. Jūsu vājums ir iespēja parādīt savu potenciālu. Ja neesat pietiekami pārliecināts, lai to pateiktu intervijā, jūs var uzskatīt par augstprātīgu vai nenovērtētu. Piemēram, ja jums ir zems pašvērtējums, jums var nepietikt pārliecības, lai runātu par savām nepilnībām.

Reklāma

  • Dalīties ar šo ziņu

Saistīts Ziņojumi